Cztery Strony Świata to kreatywne przedszkole - Motylek

Cztery Strony Świata to kreatywne przedszkole

brak zdjęciaCztery Strony Świata to niepubliczne przedszkole. Wawer ma placówkę, w której dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo. Doskonałe warunki do zabawy, nauki i odpoczynku pozwalają im odkrywać swoje pasje i cieszyć się z pierwszych osiągnięć. Zdobywanie wiedzy przez twórczą zabawę to motto przedszkola. Cztery Strony Świata maksymalnie angażuje dziecko do poznawania innych kultur. W sposób harmonijny odbywa się jego rozwój w oparciu o doświadczenia. To tu po raz pierwszy ma okazję zasmakować w rozmaitych zajęciach, które odstają od schematów i standardów. To niezwykle kreatywne i inspirujące przedszkole. Wawer stał się punktem, w którym prawidłowy rozwój dziecka stawia się na pierwszym miejscu.