Kompleksowe wyposażenie dla kosmetyki - Motylek

www.mimari.com.pl

wyposażenie salonu fryzjerskiegoSerdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, który oferuje Wam kompleksowe wyposażenie salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego. Jeżeli chcecie być dobrze przygotowani do obsługi swoich klientów, to koniecznie musicie do nas zajrzeć. Oferujemy Wam nowoczesne urządzenia, dzięki którym będziecie mogli zaoferować swoim klientom innowacyjne i bardzo skuteczne usługi. Wyposażenie salonu fryzjerskiego to w dużej mierze meble, gdzie będziecie mogli przechowywać wszystkie farby, szczotki, grzebienie, prostownice oraz inne akcesoria. Wszystko to możecie zakupić w naszej ofercie, w bardzo niskich i atrakcyjnych cenach. Proponujemy Wam najróżniejszego rodzaju suszarki ręczne, infrazon stojący lub wiszący, suszarki stojące oraz wiele innych produktów.