Oferta psychoterapii skierowana do dorosłych i młodzieży - Motylek

Oferta psychoterapii skierowana do dorosłych i młodzieży

brak zdjęciaProfesjonalnie poprowadzona, krótko lub długoterminowa psychoterapia (Wawer) pozwalana na uzyskanie pozytywnych zmian w życiu osobistym, w postaci wyeliminowania zaburzeń emocjonalnych czy pobudzenia tkwiącego w nas potencjału. Na najwyższym poziomie, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, konsultacje psychoterapeutyczne dla dzieci i dorosłych, prowadzone są w ośrodku Sensum. Indywidualna i grupowa psychoterapia (Wawer) dla dzieci i młodzieży, to następny punkt, w ofercie usługowej wyróżnionej poradni psychologicznej, z szerokim zakresem specjalizacji. Zespół psychologów i psychoterapeutów, w tym ośrodku, współtworzą fachowcy, z wieloletnią praktyką zawodową, o najlepszych rezultatach, regularnie uczestniczący w szkoleniach z obszaru nowych metod terapeutycznych. Wszelkie zapytania ofertowe, dotyczące psychoterapii lub konsultacji psychologicznej, zadamy poprzez kontakt telefoniczny.