Producent ciekawych pościeli - Motylek

Producent ciekawych pościeli

producent pościeliPrzedsiębiorstwo Faro specjalizuje się wysokiej, jakości tekstyliach domowych. Firma przez ponad trzydzieści lat działalności nawiązała współpracę z licznymi odbiorcami również poza granicami kraju. Producent pościeli stawia na połączenie doskonałej, jakości z ciekawym wzornictwem. Początkowo nowe kolekcje powstawały z wykorzystaniem licencji na postacie z bajek. Obecnie w portfolio producenta dostępnych jest około 240 znanych bohaterów z uniwersum Disneya. Firma wprowadza także coraz więcej własnych propozycji projektowych. W celu zapewnienia oczekiwanej przez konsumentów, jakości producent pościeli stosuje system kontroli, jakości. Klienci otrzymują dzięki temu tekstylia spełniające ich oczekiwania. Rodzice kupujący dla dzieci zestawy pościeli z ulubionymi postaciami z bajek mają pewność, iż produkt jest całkowicie bezpieczny. W procesach barwienia oraz nanoszenia wzorów stosowane są bezpieczne odczynniki, które nie powodują u dzieci reakcji alergicznych.